Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hisztizzek a tanáraimnak,...

Hisztizzek a tanáraimnak, hogy meg akarom írni a dolgozatokat a héten?

Figyelt kérdés

Tegnap kezdtem a sulit, azt mondták, rám nem vonatkoznak a dolgozatok, de szeretném megírni őket, mert egyrészről jegyet szeretnék, másrészről könnyű anyagrészből lesz doga. Matekból és töriből lesz, plusz 1 felelési lehetőség pénteken irodalomból. [Odüsszeia, vagy Iliász. Odüsszeiát két év alatt kb. 50x olvastam, simán lenne 5ös, szeretnék felelni belőle.] Szóljak a tanároknak, hogy nem kell kivételezniük, mert fel tudok készülni a dolgozatokra?


16L


2010. nov. 16. 14:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha rögtön hisztivel indítasz, nem leszel népszerű...

Szólni szólhatsz.

2010. nov. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%

Szia.

Azzal azért számolj hogy ha szólsz és valaki írat egy teljesen váratlan röpit azt majd neked is ugyanúgy meg kell írnod.És nem mondhatod hogy de hát te erről nem is tudtál.


Ha nem szólsz akkor lesz egy laza heted. Addig csinálhatsz szorgalmit vagy bármit amire jegyet tudnak adni.

2010. nov. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A hisztit képletesen értettem :D

Akkor majd szólok, amúgy meg úgy érdemes suliba járni, amikor valaki mindennapra készül rendesen.

2010. nov. 16. 14:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!