Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ha a tanár...

Mit lehet tenni ha a tanár nem javítja ki a dolgozatokat?

Figyelt kérdés

Van olyan dolgozat amit szeptember óta nem kaptunk meg, de októberben még több kijavítatlan dolgozat készült

már igazgató is tud róla, de nem történt változás

elméletileg másik munkája mellett nem ér rá kijavítani a sok dolgozatot...de minden osztállyal minden hétfőn írat elméletileg


2010. nov. 9. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:
mikor még én voltam középiskolás, akkor volt olyan TÖRVÉNY, hogy ha három héten belül nincs lehetőséged megtekinteni a kijavított dolgozatot, akkor nem kötelező kérned a jegyet. persze ez nem azt jelenti, hogy te nem mentél be suliba mikor épp kiosztották és így nem láttad.
2010. nov. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én még mindig gimnáziumba járok, és nálunk 15 munkanap van megszabva. (azaz három hét) Utána eldönthetjük, hogy kérjük-e a jegyet vagy nem.
2010. nov. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
voltam suliba mindig és több dolgozat nincs kiosztva ezért biztos, hogy nem lett kiosztva
2010. nov. 10. 18:52
 4/4 anonim ***** válasza:

nálunk 2 hét...


És az egy dolog, hogy a tanár elfoglaltság vagy betegség miatt nem tudja kijavítani, akkor az iskolának kell biztosítani, hogy egy másik, u.olyan szakos tanár kijavítsa, de (nálunk 2, máshol) 3 hét után NEM KÖTELEZŐ kérni a jegyet.

2010. nov. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!