Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 18-án lesz angol szóbelim, ha...

18-án lesz angol szóbelim, ha vizsgán elkanyarodok a tárgytól akkor az baj?

Figyelt kérdés

Ezt úgy értem, hogy pl. kapok két képet, amin egy hörcsög meg egy kutya van és akkor én elkezdek róluk pár külsö ismertetöt mondani, meg ilyesmit, aztán elviszem a beszélgetést egy olyan mederbe, hogy egyszer hajnali egykor felhivott a heverom, hogy eltűnt a hötcsöge...vagy hasonló...remélem érthető voltam :)

válaszokat lőre is köszönöm! :)

...és bocsi a helyesírásért


2010. nov. 11. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Tudtommal ez a lényege.
2010. nov. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 UM4 válasza:

ha jól kanyarodsz és folyamatosan beszélsz akkor okés

ha van olyan témád amiről te tudsz beszélni de a szemben ülőknek kevéssé ismert lehet h nem is kérdeznek bele nehogy hülyeséget mondjanak :)

2010. nov. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem, ez teljesen normális, általában a vizsgáztatók is próbálják kicsit arrébb terelni a sztenderd sablondumától, ha látják, hogy azért alap makogásnál többre vagy képes... ha nem készülsz rá, általában akkor is úgyis el fogod terelni, feltéve, hogy tényleg "beszélsz" és nem tankönyvet mondasz fel.
2010. nov. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én májusban kaptam egy buszt meg egy vonatot képnek, és elmondtam, hogy tömegközlekedés meg minden jellemző, viszonylag gyorsan, és elmondtam, hogy inkább az autókat preferálom, arról is beszéltem és semmi baj nem volt, max. pontos szóbelit kaptam (középszint, előrehozott)


Hétfőn lesz az emelt szóbelim, attól már kicsit jobban félek :D bár csak 8 pont kell :D:D

2010. nov. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!