Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » SZIE-PK-n (tanító szak)...

SZIE-PK-n (tanító szak) milyen az alkalmassági vizsga?

Figyelt kérdés

Kicsit félek az énektől:( nem vagyok az a nagyon jó hangú

Tesiből mit kell csinálni?

Nagy segítség lenne, ha valaki segítene!


2010. nov. 10. 18:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Csak nem Te is a Szent István Egyetem Tanítói szak az,amire készülsz?:) Jászberény? Én igen... Hát már totálisan össze vagyok zavarodva,sok volt az infó... Pontosan nem tudnám már idézni és most nem is találtam,de nem volt ördöngősség az alkalmassági vizsga a leírtak alapján,csak ilyen kis általános iskolás tesi szint.Nyilván kíváncsiak,hogy azt meg tudod e ütni. Valahol a honlapjukon találtam egyébként a saját hivatalos forrásukat,tehát nem fars infó.

Az énektől viszont Én is kivagyok, nincs hangom, ennyi.

Örülnék,ha össze tudnánk beszélni,amennyiben még aktuális a pedagógia iránti érdeklődésed. Mert a határidő szorít és még nem döntöttem el,mi lenne a legjobb. Várom válaszod,további minden jót!

2012. febr. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szia, hát őő én ezt még tavaly írtam ki :D szóval már voltam, de máshova sodort el a sors:P de majd szeretnék még a jövőben felvételizni, de más szakot tettem előrébb az életemben :) egyébként az ének sem volt nehéz, az elején még énekelnek is veled, nem a tökéletességet nézik, hanem h lehet e csiszolni,fejleszteni a hangodat!
2012. febr. 9. 15:00
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem értem valójában miért kéne csiszolni a hangomat,nem énektanárnak készülök!?:) Szóval akkor nem volt nehéz az alkalmassági vizsga?
2012. febr. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azért, mert nyílván nem egy tizsta hanggal mész oda, és azért az évek során meg kell tanulnod tisztán énekelni a hangokat, szóval igen is fontos lesz a tükéletesség vmilyen szinten :)
2012. febr. 11. 13:19
 5/8 anonim ***** válasza:
De miért kell megtanulnom tisztán énekelni ha nem énektanár szeretnék lenni? Én ezt nem értem. Köszönöm.
2012. febr. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azért mert gyerekeknek énekelsz, a te tanáraid sem voltak hamisak ha visszagondolsz, csak ritkán :)
2012. febr. 14. 14:30
 7/8 anonim ***** válasza:
Bocsi nem voltam annak az infónak a birtokában,hogy egy tanítónak mindent kell tanítania. Így sanszos,hogy az ének miatt nem vesznek fel.:( Azt tudtam,hogy csak 2 tárgyra specializálódik az ember...de hát sajna nem így van.
2012. febr. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hát azért van kemény hangtan is, bár kinek mi a kemény.


Ezért ne add fel, nekem csak átlagos hangom van, sok hamis hanggal épp ezért fogod tanulni az éneket, ha felvesznek :) szóval az alkalmasságin nem hiszem h nem mennél át.

2012. febr. 15. 18:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!