Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hová tudnék suliba menni?...

Hová tudnék suliba menni? Vélemények?

Figyelt kérdés
16 éves magántanuló lány vagyok, harmadjára 9.-es. -.- Már régóta gondolkodtam, hogy sulit kellene váltani, de nem tudom, hová vennének át! Mit lehet ilyenkor csinálni? Megőrülök, azért én még szeretném megvalósítani az álmaimat, de így lehetetlen. Szerintetek? Vannak olyan Budapesti szakközépiskolák, ahová átvennének?
2010. nov. 10. 07:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Lehet, h a probléma fő oka az, h magántanuló vagy, nem gondolod? Mert így igazából semmi sem motivál arra, hogy folyamatában tanulj, csak a félévi vizsgákra tanulni pedig ezek szerint nem eredményes.

Mondjuk a helyedben mindenképpen sulit váltanék, mert eléggé szégyellném magam abba az iskolába járni, ahol 2szer már buktam.

Egyébként pedig mik az álmaid. Valószínűleg nem a tanárok hibája volt, h megbuktál, hanem kizárólag a tiéd. Tehát az álmok megvalósításában nem külső tényezők befolyásolnak.

2010. nov. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!