Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A mostani barátom egy suliba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mostani barátom egy suliba jár egy régi egy éjszakás kalandommal? Vélemények? :S

Figyelt kérdés
Ez tudom hogy nagyon gáz és elásnám magamat legszívesebben, de sajnos régen emm.. elég meggondolatlan voltam, későn nőtt be a fejem lágya.:S Pár napja derült ki hogy egy volt "egy éjszakás kalandom" ugyanabba a gimibe jár ahová életem első szerelme,(fél éve vagyunk együtt) aki egészen másmilyennek ismer mint az a srác. Mivel vele még egy elég zűrös időszakomban kavartam. Mit gondoltok mit tegyek? Azt mondja ugyanúgy szeret csak nagyon rossz neki. Mit mondhatnék hogy felfogja mennyire szégyellem magam és legszívesebben elsüllyednék szégyenembe, és hogy ne ingjon meg a belém vetett bizalma?:S
2010. jan. 11. 22:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért akarsz neki bármit is mondani? Ezt látnia és éreznie kell rajtad..
2010. jan. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mert hihetetlenül rosszul érzem magam.:( Nem akarom hogy miattam kelljen szégyenkeznie.:( Már szerencsére megváltoztam, de ez akkor is az én múltam és tudom mennyire rosszul esik neki...:(:(
2010. jan. 11. 22:15
 3/7 anonim ***** válasza:

Ugyanabba a gimibe jár. De oszálytársak?

Lehet soha nem is fog kiderülni ha nem mondod el neki :)

2010. jan. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem elég, ha annyit mondasz, hogy volt egy zűrösebb időszakod, aminek már vége, lezártad, a srác a múltad része. Én egyébként azt vettem észre, mintha a férfiak nem tulajdonítanának akkora jelentőséget a múltnak, legalábbis nekem eddig mindig olyanokkal volt dolgom, akik nem akartak túl mélyre ásni a szerelmi előéletemben. Szerintem ez így normális, ami volt, elmúlt, nem büntetheted érte magad, vagy ő téged, mert azelőtt történt, hogy a kettőtök viszonya elkezdődött volna.
2010. jan. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem osztálytársak de már tudja. :( Pláne hogy az egyik csaj osztálytársa nagyon jóba van ezzel a sráccal, és ha megtudja hogy ki kicsoda a történetből... Tuti ezzel cseszteti a barátomat, és ki tudja mikkel tömi tele a fejét.:( Tudom hogy felelősséget kell vállalnom a múltamért, de őt nem akarom elveszíteni egy régi HIBA miatt:(
2010. jan. 11. 22:21
 6/7 anonim ***** válasza:
Mivel a múltat megváltoztatni nem tudod, szerintem az a legjobb megoldás, hogy a jelenre koncentrálsz, és bebizonyítod a kedvesednek, hogy azóta teljesen megváltoztál, sosem lennél képes újra ilyesmire. A tetteid beszéljenek helyetted, ezt lássa minden megnyilvánulásodon. Amiatt pedig ne görcsölj, hogy ez a másik két ismerősöd, akivel egy suliba jár, bármivel is eltéríthetné tőled a srácot. Újat már gondolom, nem nagyon tudnának mondani neki rólad, hiszen kiderült a dolog. Ráadásul még ennek ismeretében is veled maradt a kedvesed, tehát szeret. Hogy kihozd a helyzetedből a legjobbat, légy nagyon őszinte hozzá a továbbiakban! Szurkolok!;)
2010. jan. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsokat!:)
2010. jan. 12. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!