Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ezek mennyire rossz kilátások?

Ezek mennyire rossz kilátások?

Figyelt kérdés

1 évig jártam egyetemre, de átszenvedtem az egészet. Nem érdekelt, ráadásul "büfészak", tehát azzal sem nyugtathatom magam, hogy lehúzok x évet, aztán szebb élet vár rám. A mostani félévemet passziváltatni fogom, és utána ötletem sincs, hogy mi lesz. Van egy ~385 pontos érettségim (bár ez is sok mindentől függ, más szakokra még kevesebb lenne) és egy középfokú nyelvvizsgám. Tudom, hogy ez kb. 0, de mégis mit gondoltok, mit lenne érdemes csinálnom? Sajnos ilyen papírokkal munkát is lehetetlen találni.

23/F


2010. nov. 8. 11:30
 1/2 anonim ***** válasza:
50%
főiskola
2010. nov. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

fősikola ma már ugyanaz mint az egyetem.Mindegyik van alap és mesterképzés,az alapképzés felel meg a régi főiskolai diplomának.

ha mindenképp tanulni szeretnél válassz olyat ami közelebb áll hozzád és lehetőleg nem büfészak,ha ilyet nem találsz akkor tanulj szakmát vagy végezz el egy okj-t,azok között is vannak nagyon jók,neten lehet keresgélni

2010. nov. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!