Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 11. osztályban van lehetőség...

11. osztályban van lehetőség előre hozott érettségit tenni biológiából?

Figyelt kérdés
okt. 15. 20:56
 1/9 anonim ***** válasza:
41%

[link]


De a helyesírást még gyakorold: előrehozott.

okt. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

#1


Nincs időm ezt végigolvasni.


Egy igen-nem választ várok.

okt. 15. 22:34
 3/9 anonim ***** válasza:
27%
Nem tudom milyen suliba jársz.az enyémbe van ilyen,és ha egy helyen van akkor a többiben is kéne hogy legyen
okt. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Gimnaziumba járok, és úgy hallottam nálunk is van ilyen.

De ez nekem tök új. Mert eddig úgy tudtam, hogy csak Digitális kultúrából és idegen nyelvből lehet ilyet tenni.

Lehet, nemrég változtattak a törvényen. 🤔


De majd a héten beszélek a tanárral.

okt. 16. 04:08
 5/9 anonim ***** válasza:
84%

Na ezért oszt megérte kiírnod a kérdést.


Valaki belinkelt egy oldalt ahol szépen le van írva a kérdêsre a válasz, de te közlöd, hogy cseszel elolvasni. Utána valaki leírja, hogy igen van ilyen, aztán erre te meg közlöd, hogy na majd megkérdezed a tanárt.


Bzdmeg ahelyett, hogy kiírod feleslegesen ezt a kérdést ezt kellett volna megtenned. Beszélni a tanároddal és kész.

okt. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

5-ös:


Azon az oldalon konkrétan egy kisregény van leírva, olyan témákkal is, amik nem érintenek!


Én CSAK a kérdésre szeretnék választ kapni: igen-nem

okt. 16. 08:20
 7/9 A kérdező kommentje:
A tanarral jelenleg NEM tudok beszélni, nekem viszont sürgös, hogy gyorsan választ kapjak a kérdésre!
okt. 16. 08:21
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Tehetsz előrehozott érettségit bioszból.


Remélem most már abbahogyod a nyafogást és elfogadod a választ!

okt. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

"2020 tavaszától minden olyan tárgyból lehet idő előtt vizsgázni, aminek a tanítása a helyi tanterv szerint befejeződik a tanulónak. Így ha például a földrajz, a fizika, a kémia vagy a biológia oktatása már tizenegyedik, netán a tizedik évfolyamon lezárul, akkor a soron következő vizsgaidőszakban – akár ősszel is – érettségizhet belőle a diák."


Előző voltam.

okt. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!