Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gyógypedagógiai asszisztens...

Gyógypedagógiai asszisztens online képzés megéri? Mennyire könnyű elhelyezkedni ezzel a szakmával?

Figyelt kérdés

tegnap 18:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Dunát lehet velük rekeszteni. Ha belépsz facebookon álláskeresős csoportbay főleg iskolai állásosba, minden második gyógyped/pedasszisztens keres állást. Nehéz elhelyezkedni és ha el is tudsz, olyan helyre, ahol szükség van a munkádra, nagyon nagyon kemény meló vár rád.


Nekem is van ilyen végzettségem, habár nem online szerzett. Két lehetőségem volt akkor (2011) elhelyezkedni, vagy egy értelmi sérültekkel foglalkozó egymibe mehettem volna pelenkázósnak (nem vettek fel, férfit kerestek, aki a tudja emelni a kamaszokat is), vagy egy normál iskolába egy durván magatartászavaros gyerekkel csinálni az órai munkát, illetve kivinni, ha dührohama van. Hát az volt neki minden nap háromszor. Fél év után otthagytam.


Nem való ez mindenkinek.

tegnap 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!