Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért hozták be az iskolákba...

Miért hozták be az iskolákba ezt a mobiltelefon beszedési törvényt?

Figyelt kérdés

Mi volt az előzmény?

Mert már hallottam olyat,hogy azért mert sokan Tiktok live-oztak meg videóztak óra közben.



okt. 7. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert bűncselekményt követnek el a diákok pl?
okt. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Ez is egy gumicsont. Már 10 évvel ezelőtt is az volt, hogy a fél osztálynak volt okostelefon a kezében 10-12 eves emberekről volt szó. Mégsem zavart senkit sem, akinek meg nem volt az rohant haza és első dolga az volt, hogy számítógépezzen. Valamint ez szerintem megvonasi tünetekez okoz. Nekem mar az frusztrációt okoz, ha 1 óráig nem tudok ránezni a telómra.
okt. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nyilván megvan a maga oka, és amit a 2 ír a komment végén az szánalomra méltó... és pont ezeket az eseteket kell csírájában elfojtani. Nem kell, hogy a fél generáció olyan függő legyen, mint a 2es.

Érdekes mód én simán kibírtam egész nap, hogy ne kütyüzzek...


Arról nem is beszélve, milyen elfojtott káros hatásai vannak az okoseszközöknek; mert ugye ezekről a nagyokosok hallgatnak...

okt. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az a cél, hogy a mobiltelefon ne terelje el a figyelmet, és hogy a gyerekek újra hagyományos módon beszélgessenek, játsszanak. El vannak maradva a szocializációval és a kommunikáció fejlődésével.
okt. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!