Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hol tanítanak Gordon módszerrel?

Hol tanítanak Gordon módszerrel?

Figyelt kérdés
Egyetemen szakdogát kell írnom belőle és azért kellene,mert nemtudom.Előre is köszönöm.
2010. nov. 4. 09:04
 1/5 anonim ***** válasza:

A szakdoga témát nem te választod?

Amúgy itt szerezhetsz infót: [link]

2010. nov. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A Gordon-módszer nem oktatási módszer, hanem nevelési-kommunikációs, tehát ennek a kérdésnek, hogy hol tanítanak Gordon módszerrel, nincs értelme. Az alternatív iskoláknak nyilván megvan a maguk megközelítési módja, az állami iskolákban meg semmiképpen nincs előírt kommunikációs módszer, az egyes pedagógusok alkalmazhatják egyes elemeit.
2010. nov. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Igen én választok témát,csak amit eddig írtam a tanárnak az nemvolt elég,és azt mondta hogy jó lenne ha arról is írnék,hogy hol használják ezt a nevelési módszert.Bocsi tényleg elírtam a kérdést.
2010. nov. 4. 18:17
 4/5 anonim ***** válasza:

Kerestem neked, ezt az intézményt találtam, módszereik között említik a Gordon módszert:

[link]

2010. nov. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm kedves utolsó,és a többieknek is!Énis kerestem,de nemsok mindent találtam.
2010. nov. 4. 21:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!