Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Írnátok nekem az egyetemi...

Írnátok nekem az egyetemi életről?

Figyelt kérdés

Lehetnek vicces, realista, szomorú, szerelmi, bármilyen sztorik. Szeretnék írni, de lövésem sincs, mi hogy zajlik az egyetemeken.


Köszi!


2010. nov. 3. 21:50
 1/6 Silber ***** válasza:
100%

Hát a kollégiumunkban jár-kel egy urban legend...

Állítólag a srácnak volt egy igen görbe estéje és elhatározta, hogy hazamegy... Később utánamentek. Meg is találták mindkét cipőjét, és az egyik zokniját... Na, reggel hol is ébredt? Az állatkert belterületén, a tarajos sül kifutójában...

2010. nov. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

És összeszurkálta a sül? :)


Igen, ilyesmi sztorikra gondoltam, hosszabbak is lehetnek, bármilyen témájú.

2010. nov. 5. 19:47
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik kollégiumban főzni szerettek volna. Hogy fiúk, vagy lányok, azt nem tudom. Igen ám, de nem volt fakanaluk. Ezért bezörögtek az egyik lányhoz, hogy adjon. Benyitottak, és éppen magával volt elfoglalva. (kézimunka)

-Hello, nincs fakanalad?

-Jó nekem kézzel is.


Szerintem pl. a Schönhertzben sok érdekes sztorit lehet hallani, de hogy ezekből mi igaz?

2010. nov. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze más kolikban is vannak jó sztorik, de szerintem itt elég ütősek vannak.
2010. nov. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Bár ezek inkább már UL-ek.
2010. nov. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
19:49-nek: Já, b*kker! Ez mennyire ciki! XD
2010. nov. 5. 20:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!