Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire gáz 29 évesen egyetem...

Mennyire gáz 29 évesen egyetemre járni?

Figyelt kérdés
Néha fura hogy 19-20 évesekkel vagyok nagyrészt, persze van korom beli is, igazából már voltam egyetemista 19 évesen is, csak abbahagytam aztán jött a COVID stb. Meg elég zürös vagyok fejben. Mindenesetre jól kijövök a többiekkel, csak néha furán érzem magam, hogy "mit keresek én itt", "idős vagyok" stb.
tegnap 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt döntsd el hogy diplomát akarsz e amitől aztán megugrik a fizud, vagy az a fontosabb hogy a fiatalok mit gondolnak?
tegnap 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne gáz? Az egyetem nem gyerekmegörző.
tegnap 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Semennyire sem "gáz". Én 15 év kihagyás után csináltam egy második szakot nappalin, semmi gond nem volt, senki nem nézett ki vagy ilyesmi. Meglett a magam jó társasága, és a tanárok is rendesek voltak.
tegnap 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Dehogy gáz. Levelezőn sokan tanulnak 30-40-50 évesen.
ma 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!