Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hol tud egy informatikus...

Hol tud egy informatikus (digitális kultúra) tanár elvinni középiskolás vagy általános iskolás gyerekeket kirándulásra Budapesten?

Figyelt kérdés
Van valamilyen múzeum, kiállítás vagy bármilyen más hely ahol érdekes lehet nekik de informatikához (digitális kultúra) kapcsolódik?

ma 15:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Szoktak lenni retro számítógép kiállítások, ahol bizonyos régi gépeket ki is próbálhatnak. Én leültem egy 80-as évekbeli Macintosh elé és azt se tudtam mi van, pedig jó vagyok informatikából.
ma 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, megnézem hátha most is van valami
ma 15:44
 3/6 anonim ***** válasza:
63%
Azt gondolom, elvárható valakitől, aki digitális kultúrát tanít, hogy beírja bármelyik keresőbe, hogy informatika kiállítás Budapest.
ma 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hol tud elvinni? Inkább HOVA tud elvinni, nem?
ma 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, milyen feltételekkel lehet bemenni, de az Óbudai Egyetem is ki vannak állítva régi eszközök.
ma 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Persze, tudtam beírni. Nem sok dolgot dobta ki a Google.

Azért van a gyakori kérdés hogy lehet kéredzni itt is, nem?

És bocsánat a helyesírási hibákért, magyar nem az anyanyelvem.

ma 17:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!