Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyiket ajánlanátok inkább?...

Melyiket ajánlanátok inkább? Melyik lehet a könnyebb?

Figyelt kérdés
Estin érettségiztem nemrég, és ahhoz képest, hogy alig jártam be, nem lettek rosszak az érettségijeim ( nyilván kiemelkedően jók sem ) de a négyes meglett mindenből. Egyelőre nem emelteztem, mert nem készítettek minket rá, de gondoltam rá, hogy a jövőben megpróbálnám. Az angolom 72%, a törim pedig 88% lett úgy, hogy ennyi sem a suliban ragadt rám, nyelvnél főleg a nyelvtan/nyelvhelyesség szokott gondot okozni, érettségin is ezzel rontottam. A történelem mindig érdekelt, de nem tudom, emeltnél mennyivel lenne több hozzá az anyag mennyisége. Melyikre kellene többet készülni átlagban? Hajlok a nyelv felé, mert talán annak több értelme lenne a nyelvvizsga miatt is. Magyarból is gondoltam emeletre, ám azt kb azonnal el is vetettem, nekem nagy csalódás volt már a '24-es közép is, ami szóbelivel lett épphogy 63%, ezért felejtős.

tegnap 15:46
A kérdező szavazást indított:
Angol emelt könnyebb
Töri emelt könnyebb
5 szavazat
 1/2 A kérdező kommentje:
Magyarból is gondoltam emeltre* , elnézést, átjavított a telefon.
tegnap 15:50
 2/2 anonim ***** válasza:
88%

[link]


Nézz meg egy angol és töri emelt érettségit, hogy melyiket érzed könnyebbnek.


Én angolt választottam, mert nem kellett annyit tanulnom, hogy jól sikerüljön (és a 60% emelt érettségi B2 nyelvvizsgát ér :D)

tegnap 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!