Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemen ti elolvassátok az...

Egyetemen ti elolvassátok az összes megadott irodalmat?

Figyelt kérdés

Egyik tárgynál 700 oldalas könyvet, másiknál 2 600 oldalszám körülit kaptunk. Ti ezeket elolvassátok? Történhet valami, ha nem olvasom el? Ha máshonnan tanulok?


Nemzetközi tanulmányok szakon vagyok, 1. félév.


szept. 16. 17:17
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Nem, nem történik semmi, nem fognak megfenyíteni, hogy te nem olvastad el a könyvet. :) A lényeg, hogy menjen a vizsga. Ha te máshogy készülsz fel, akkor máshogy.
szept. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
El szoktam mindet, igen. Tudom hogy ez itt a gyakorin cikinek számít, de tudást szerezni mentem egyetemre.
szept. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Rendben van! :D csak azért, mert teljes könyvek nem érdekelnek, inkább a lényeget szeretem kiszedni innen-onnan.

Meg az órai preziket mind lementem, azok alapján tanulok.

szept. 16. 17:24
 4/8 A kérdező kommentje:

#2 én meg azért, mert kell egy diploma, mindegy milyen áron🤷🏼‍♀️

Remélem nem baj, hogy más-más indíttatásból járnak az emberek egyetemre.

szept. 16. 17:25
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
#4 nekem nem :)
szept. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam. Ha van olyan téma, ami jobban érdekel, akkor azt igen, vagy ha olyan tárgy, amit tudom hogy később még fontos lesz, vagy ha nem értem teljesen az anyagot. Amúgy szerintem irreális a legtöbb egyetemen, hogy minden órára az összes kötelező és ajánlott irodalmat elolvassa az ember. Nem tudom kinek van ennyi ideje.
szept. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A kötelezőt igen.
szept. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
64%

2#nem az számít cikinek, hogy elolvastad, hanem a "tudást szerezni mentem egyetemre." ezt mond a töltelék tárgyaknak aminek semmi köze a szakodhoz/sosem veszed hasznát:D


Én is csak a kötelezőket olvastam

tegnapelőtt 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!