Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért nem vett.fel a volt...

Kisdanibrian19830112 kérdése:

Miért nem vett.fel a volt fősulim mesterképzésre?!

Figyelt kérdés
Elutasítóak velem a volt főiskolán. Pénzbe kerülne a mesterképzés: Lehet ennek köze hogy agrárból kb zéró a munkaviszonyom?! Hány szemeszter állami képzés jár, egyszer sem buktam. 6 szemesztert használtam az első diplomához?

#költségtérítéses #állami #Felsőfokú tanulás #Más szakma tanulása
szept. 13. 18:54
 1/5 A kérdező kommentje:
Bánom hogy tanultam agràrt, nincs földem Van mód teljesen új szakmára elhasználni, ha még maradt állami szemeszterem?! Csak annyi szemesztert vagyok köteles megcsinálni, amennyit támogat az állam?! Lehet hogy 2 szemeszter már csak költségesebb menne. Bár nem terveznek olyat akkor, hogy félbehagyom. A szemináriumokon nem vennék részt, mert dolgozok: Ez megoldható, hogy csak beszámolok és vizsgázok?! Meló nélkül nincs pénz. Van olyan hogy levelező zenetagozat? Az agrár diploma beszámít felvételin?
szept. 13. 19:00
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogy az isten verésében képes valaki úgy lediplomázni, hogy egy ilyen ostoba kérdést kelljen utána feltennie? A munkaviszonynak nincs köze az msc-hez, hiszen a szakmai gyakorlatot bsc alatt kell teljesíteni, persze ha nem osztatlan képzésről van szó, de ez esetben utóbbi kizárt. Az állami ösztöndíj feltételei pedig törvényileg vannak szabályozva, ezzel még az állítólagos bsc-d állítólagos elvégzése előtt is tisztában kellett volna lenned, például mielőtt anno hallgatói jogviszonyt létesítettél. Vagy ha letesz valaki eléd valamit, akkor azt gondolkodás nélkül aláírod? Ennyire buta nem lehetsz.
szept. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
"Bánom hogy tanultam agràrt" Ne bánd, van agrármérnök ismerősöm, és ő el is tudott helyezkedni a versenyszférában, jól fizető munkahelye van. Persze ez megfelelő hozzáállást is igényel.
szept. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Diplomája van és gyíkhura jár ilyen ügyben.

A magyar oktatás szégyene.

szept. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván azért nem vettek fel,mert nem érted el a ponthatárt.
szept. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!