Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit írjak Erasmus jelentkezésn...

Mit írjak Erasmus jelentkezésnél az önéletrajzomba levelezősként?

Figyelt kérdés

Első éves vagyok, és a levelezősök közül egyedül én szeretnék menni.

Van főállásom, volt már pár munkahelyem, meg van négy szakmám, amik abszolút nem kapcsolódnak a szakhoz, amit tanulok. Gondolom így például nem tanácsos beleírnom az önéletrajzomba, hogy építőipari iskolába jártam két évet, meg három éve ebben dolgozom, ha abszolút nem ezt tanulom most.

De akkor mivel töltsem ki ezt az öt évet?(öt éve ballagtam gimnáziumból)

Igazából ebben az öt évben én végig szakmákat tanultam, meg dolgoztam, szóval olyan nagy dolgot nem tudok beírni, ezért vagyok tanácstalan.

Kisokost nem kaptunk, szóval annak az elolvasása nem játszik.


szept. 11. 09:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem sokat elmond egy emberről, hogy eddig mit tanult, hol dolgozott, mindegy hogy azzal a szakmával kapcsolatos-e, én úgy vélem MINDENT érdemes beleírni.
szept. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!