Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » ERASMUS jelentkezés jövőbeli...

ERASMUS jelentkezés jövőbeli elsősöknek?

Figyelt kérdés
Idén voltam nyílt napon és mondták nekem hogy ezt majd feltétlen pályázzam meg ezt az úgynevezett ERASMUS programot olvasgattam róla és nekem is nagyon tetszik és édesanyám is megőrjít vele h jelentkezzek le ne késsem és az volna a kérdésem hogy mivel még engem nem vettek fel hanem majd július végén fognak hogy addig én nem is pályázhatok rá ? vagy ha igen akkor hogyan tehetem meg? meg olyat is hallottam h a beiratkozásnál kell megjelölni vagy micsoda..
2013. jún. 27. 14:42
 1/1 anonim ***** válasza:
azt csak akkor pályázhatod meg, amikor már egyetemista vagy. És úgy tudom, h elsősként még nem pályázhatod meg.
2013. jún. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!