Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha nem teljesítek egy 0...

Ha nem teljesítek egy 0 kredites tárgyat mi történik?

Figyelt kérdés

A tesiről lenne szó,nagyon rossz idópontban van,így nemtudom h be fogok e tudni járni,viszont mire észbe kaptam már lejárt a tárgyfelvétel.

Ha nem teljesítem mi történik?



szept. 7. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Nem a kredit számától függ, hanem attól, hogy kötelező-e. Ha kötelező, muszáj lesz megcsinálnod.
szept. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Előbb-utóbb muszáj lesz, mert így nem fogsz diplomát kapni. Megcsinálhatsz te minden tárgyat, meg lehet az összes kredited, a szakmai gyakorlatod, a szakdolgozatod: ha nincs meg egy 0 kredites kötelező tárgy, akkor ugyanúgy nem lesz diplomád addig.
szept. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
14%
Szerzel sportegyesületi igazolást és le van tudva. Megfelelő összegért vannak akik kiadják neked.
szept. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
#3-as kommentelő válaszát kiegészíteném azzal, hogy szerintem érdemes konditermeknél próbálkozni, ott általában ha 1 havi bérletet kifizetsz, akkor aláírják neked a papírt. :)
szept. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az 5 év alatt természetesen megcsinálom,most erről a félévről lenne szó,ha ebben a félévben nem csinálom meg de mégis felvettem,kell e fizetni valamit vagy lesz e következménye
szept. 7. 22:29
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincs semmi nagyobb következménye így. Következő félévben fizetned kell pár ezer forintot, hogy megint fel tudd venni. Ennyi
szept. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!