Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elkezdtem a jegyzeteimet ma...

Elkezdtem a jegyzeteimet ma tanulni, de csak 10 oldalt sikerült megtanulnom. Ez nagyon kevés?

Figyelt kérdés
2010. nov. 2. 22:40
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
igen kapcsolj rá
2010. nov. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egy vizsgára te mennyit szoktál készülni, és hány oldalt tanulsz meg x nap alatt?
2010. nov. 2. 22:56
 3/5 A kérdező kommentje:
Amúgy az igazsághoz hozzá tartozik, hogy nem jártam be erre az előadásra és két érthetetlen jegyzetből kell egy viszonylag értelmeset összehoznom. Ezzel csak próbálom nyugtatni magam, hátha jobban megy majd a többi :D
2010. nov. 2. 22:58
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
Nincs napi átlag, függ a szövegtől, mennyire száraz, magolós, érthető és nem utolsó sorban, hogy téged mennyire érdekel. Hajrá!
2010. nov. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát elég kevés de nem ismerem a szakod..Én ha úgy adódik,és általában rákényszerülök,akkor egy éjszaka alatt(este 10-reggel 6) van hogy 100 oldalt is megtanulok..sajnos az én szakom ilyen,mindenki így csinálja,ahogy tudja..:S
2010. nov. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!