Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Létezik, hogy egyetemen...

Létezik, hogy egyetemen levelezőn minden órát online tartanak?

Figyelt kérdés

Felvettem a tárgyakat és az órarendi információnál minden óránál azt írja, hogy online?

Ez lehetséges?

Valamint az, hogy van kurzus, ami majd csak októberben fog kezdődni, mert az az első órarendi info róla?

Szaktársas csoportot nem találok sehol, nem tudok kérdezni.

Inkább az érdekelne, hogy volt, akinek hasonlóképp volt levelezőn?


szept. 3. 17:09
 1/10 anonim ***** válasza:
melyik egyetem?
szept. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kodolányi János
szept. 3. 17:17
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Simán előfordulhat. A COVID, aztán meg a rezsiválság okán nagyon bejött az online oktatás. Plusz a levelezősöknek könnyebb is.
szept. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Hmmm értem. Nekem is könnyebb lenne, csak ilyen “túl szép, hogy igaz legyen” érzete van, meg félek, hogy lesz jelenléti óra is, csak nem tudok róla.

Vagy ha lenne, az tuti ott lenne a neptunban?

szept. 3. 17:34
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az oktatók fognak küldeni üzenetet róla. Ha online lesz, már csak azért is muszáj, hogy a platform (Zoom, GoogleMeet, stb.) linkjét megkapjátók, amin az online óra lesz.
szept. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
És ha nem, akkor honnan tudom, hogy jelenléti lesz? Vagy azt mindenképp tudni fogom valahonnan?
szept. 3. 17:40
 7/10 A kérdező kommentje:
Csak mert 3 órára lakok az egyetemtől, és jó lenne előre tudni, hogy mikor kell bemenni.
szept. 3. 17:41
 8/10 anonim ***** válasza:
Gondolom az oktatók nevei ottvannak az óráknál, elérhetőségeire rá lehet keresni. Én megeresztenék 1-1 emalit, biztos ami biztos alapon akkor. #3 és 5 voltam.
szept. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Párom is a Kodolányin tanul, ez lesz a harmadik éve, eddig egy tárgy vagy vizsga se volt amire be kellett volna menniük, mindent online tartanak. Tanár függő amúgy, van aki nagyon hamar ír, van aki az óra előtt 1-2 nappal, de emailben vagy Moodlen jelzik hogy lesz az adott tárgy megtartva.

"Valamint az, hogy van kurzus, ami majd csak októberben fog kezdődni, mert az az első órarendi info róla?" - Levelezőn tömbösítenek, simán lehet hogy egy tárgyra csak októberben kerül először sor.

szept. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Ó, köszönöm 9-es!

És persze az előző válaszolóknak is! Holnap mindenesetre felhívom a tanulmányi osztályt más miatt is, és ott lehet belekérdezek ebbe.

szept. 4. 04:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!