Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Levelezősöknél ez mindenhol...

Levelezősöknél ez mindenhol így megy?

Figyelt kérdés

Előző szak esetében is hasonló dolgokat vettem észre, miszerint egyes emberek a csoporton belül elkezdenek szervezkedni, irányítani, felszólítani, hogy kinek mi lesz majd a dolga,melyik óráról milyen jegyzetet kell majd feltöltenie és a többi.


Felnőttként ez engem rendkívül zavar, nem valami gimis klikk tagságáért fizetek tandíjat a keresetemből...



szept. 3. 16:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen cseréltem infókat csoporttársakkal. De soha nem kötelező jelleggel tettem ezt. Mintha valami házi feladat lenne pluszban. Nekünk mondjuk az órai diasorok és videók elérhetők voltak. Tehát ennyi könnyebbség volt, lehetett önállóan is feldolgozni az anyagot.
szept. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem így volt, be is baszott volna.
szept. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhol vannak ilyen buzgómócsingok. Rajtam tavaly számonkérte egyikük, hogy miért nem scanneltem be és töltöttem fel a kétkötetes pü jog könyvet, ha megvan (vizsga előtt olvastam).
szept. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
fél évig voltam csak levelezős, de szerencsére nem tapasztaltam ilyet.
szept. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szervezkedők nálunk is voltak, de sosem volt kötelező, ők még olyan kedvesek is voltak, hogy megosztották akkor is, ha csak ők csinálták. (mondjuk a vége fele már csak saját maguk között osztogatták...)
szept. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!