Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan írhatnék németből...

Hogyan írhatnék németből közepes szintfelmérőt, hogyha amúgy 5-ös vagyok belőle?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most mentem 10.-be, 16 éves vagyok, mert évvesztes vagyok. Ez a kérdés most nagyon életbevágó, mert van egy olyan új rendszer a sulinkban, hogy az egész 10. évfolyamot 3 csoportra osztják német nyelvből: Az első csoportba sorolják a leggyengébbeket, a második csoportba a közepesen teljesítőket, a harmadik csoportba pedig a legerősebbeket. Én azért szeretnék a közepesen teljesítők közé menni, mert azt a csoportot tanítja a kedvenc tanárom, aki iszonyatosan kedves és nagyon megértő. Nem szeretném, hogyha más tanítani ezentúl, mert az iszonyatosan fájna nekem. Szerencsére 5-ös tanuló voltam belőle 9.-be, én így is szeretnék tanulni a továbbiakban is. De annyira nem szeretnék a kedvenc tanáromtól megválni! Hogyan írjak középszerű szintfelmérőt, hogyha 5-ös vagyok belőle? Mit rontsak el és hol, hogy véletlenül se legyek a legjobbak között?

szept. 2. 14:52
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Ja, és 63 pontot ért az egész.
szept. 3. 16:54
 12/17 anonim ***** válasza:
És hogy sikerült? :)
szept. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Lehet szentimentális lesz de na...

Sose szabotáld magad hidd el az élet megoldja.

Én is nagyon ragaszkodtam anno a némettanáromhoz egy tündér nő volt.(vagyis remélem még mindig az)

szept. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Képzeljétek! Bekerültem a Top 17 legjobb közé! 🤩🤩 52%-ra kellett megírni, hogy a legjobbak között lehessek, és nekem 65%-ra sikerült! Annyira boldog vagyok, hogy nem válok meg a tanáromtól! Rég voltam már ilyen boldog az biztos! 🤩
szept. 4. 16:28
 15/17 anonim ***** válasza:
Gratuuu
szept. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
52%-kal már valaki a legjobbak közé van sorolva? 🫠 Egyébként örülök neked, csak elcsodálkoztam
szept. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

#15. Köszönöm szépen! 😁

#16. Ezen mondjuk én is elcsodálkoztam. Azt hittem, hogy csak a 60%-on felül teljesítők juthatnak be a legjobbak közé. Ezek szerint nagyon lágyszívűek lehettek a tanárok a felmérők javítása közben.

szept. 4. 21:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!