Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Már lecsúsztam az egyetemre...

Már lecsúsztam az egyetemre való jelentkezésről? Egyébként levelező önköltségesen közepes tanuló is bekerülhet?

Figyelt kérdés
júl. 25. 22:24
 1/10 anonim ***** válasza:
93%

1. Az ideiről igen. Legfeljebb pótfelvételi lesz.

2. Nincs kizárva.

júl. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
pótfelvivel még lehet?
júl. 25. 22:32
 3/10 anonim ***** válasza:
88%

#2: nem, neked nem.


Direkt leírtam a szót, hogy "pótfelvételi", erre Te visszakérdezel. Nem tudom, mit szeretnél egy egyetemen.

júl. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Bárki jelentkezhet a pótfelvételin, akit az általános eljárásban nem vettek fel sehová, tehát az is, aki nem is jelentkezett. Annyi, hogy csak egy szakra lehet, úgyhogy jól fontold meg.

Elviekben igen, bekerülhet. A pontszámokat elnézve, van, aki rosszabb eredményekkel jutott be. De nyilván nem mindegy melyik egyetem melyik szakáról van szó, és az se, hogy milyen érettségi eredményeid vannak.

júl. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszi:)
júl. 25. 22:39
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg főiskola tárt karokkal vár téged.
júl. 26. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Főleg a GD meg TH egyetemek. 😂
júl. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
44%
Mi az a Gd, meg a TH?
júl. 27. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, a Gábor Dénes Egyetem (GDE) és a Tokaj-Hegyalja Egyetem (THE).

Mindkettő arról hírhedt (főleg itt az oldalon), hogy nincs kimondottan magasan az a bizonyos léc sem a felvételi során, sem magán az egyetemen belül.

júl. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Köszönöm. Azért Gde nem olyan rossz. Másikat nem ismerem. De lehet, hogy tévedek :D
júl. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!