Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan kerülhetek be így be...

Hogyan kerülhetek be így be az orvosira?

Figyelt kérdés
Pedagógiát tanulok egy technikumba. Orvos szeretnék lenni és ugye kellene 2 emelt érettségi. Tudok technikumba fakultációt felvenni? Bioszt tanulok de közép szinten. Fizikát/ kémiát nem. Önszorgalomból fel lehet készülni úgy fizikára, hogy utóljára általánosba tanultam? 10.-es vagyok most. Van valakinek ezzel tapasztalata?

aug. 29. 14:58
 1/3 anonim ***** válasza:
92%

Ne haragudj, hogy ezt mondom, de most váltanék sulit a helyedben. Csak egy évet vesztenél, ha átmennél egy gimnáziumba! Magántanár nélkül nem megy, az meg fizikából, kémiából, bioszból egy vagyon. Valószínűleg nem tudod, mire kellene gyakorolnod, mik a pontos vizsgakövetelmények egy érettségin.

Esetleg eü. technikum, de akkor is 9. osztályos lennél megint. És ott sem tudsz faktot választani, mert a ti képzésetek más felépítésű, sok szakmai órával. Kvázi azok a fakultációk.

Október 1-ig minden iskola szívesen fogad új diákot.

Sok sikert!

aug. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
1.-nél a pont. Ha komoly a szándék, most lépj!
aug. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom a választ.

Éppen ezért mielőtt bármit tennék informálódnék, méghozzá biztos forrásból, pl. az Oktatási Hivataltól kérdeznék. (Itt a gyakorin mindenki azt ír, amit akar, tapasztalatom szerint sokszor nagyon fals a "tuti infó"!)

Azután az információ birtokában döntenék (pl. a javasolt iskolaváltásról).

Sok sikert!

aug. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!