Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Bajba kerülhetek, ha majdnem...

Bajba kerülhetek, ha majdnem balesetet okoztam?

Figyelt kérdés

Figyelmetlenül hajtottam ki főútra, mert nem láttam ki rendesen az utca sarkon lévő fától és jött egy céges autó. Még időben mind a ketten ráléptünk a fékre, így semmi nem történt. Ő tovább indult, így én is, de azóta nagyon rossz érzésem van. Mikor fog ez elmúlni? Nem történt semmi komoly kár, de ennek ellenére azt érzem, hogy hibás vagyok és, hogy meg fog keresni a tulajdonos, vagy felkerül a videó az internetre, mivel céges kocsi, és abban általában van kamera.(Nem ismertem a sofőrt)

Nem szeretnék durva válaszokat. Köszönöm előre is annak, aki értelmesen válaszol.



2022. szept. 29. 10:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem történt semmi akkor ne aggódj és okulj belőle
2022. szept. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy kerülhetsz bajba, semmi se történt.
2022. szept. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%

Bajba fogsz kerulni, de nem a nemletezo baleset, hanem a kezeletlen szorongasos, paranoias pszichozisod miatt, ami havonta tobbszor ugyanilyen kerdeseket irat ki veled a gyk-ra.


Nem, nem tortent semmi, nemhogy komoly de semmilyen kar sem esett, szemelyi serulesrol sincs szo, az egesz 'baleset' csak a fejedben letezik.

2022. szept. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Céges autóval közlekedők fel vannak készülve a váratlan helyzetekre. A felvételt meg csak akkor használnák fel, ha lett is volna baleset. Max kikerülsz a pesti paraszt autósok csoportba pár sorral, de ennyi.

Nem fog nőni a biztosításod, nem fogják elvenni a jogsid.

2022. szept. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a gyors válaszokat.

Az 1.nek: Mindenképpen figyelmesebb leszek és tanulok az esetből.

3.nak: Nem tudom mikor lettél táv pszichológus, de gratulálok a doktori címedhez. De komolyra fordítva a szót ez volt az első komolyabb forgalmi hibám, (csak 1 éve van jogsim), ezért fordultam az internethez.

2022. szept. 29. 11:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!