Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Normális, hogy még a kurzushir...

Normális, hogy még a kurzushirdetési kérvényre nem jött válasz?

Figyelt kérdés

Tavaly csúsztam egy tárgyból ami miatt nem tudtam időben felvenni bizonyos tárgyakat, mert épülősek voltak. Azóta megcsináltam azt a tárgyat amiből csúsztam ês most kell 3 olyan tárgyat is felvennem ami arra épült.

Negyedik éve vagyok ott, hetedik félévem kezdem, azonban ezek a tárgyak ötödik félévesek még, így a tárgy felvételnél nem tudom felvenni őket, hanem kurzus hirdetési kérvényt kell írni a Neptunba.

Én ezt megtettem szerdán azonban azóta sem írták ki nekem a tárgyakat, válasz sem jött rá.


Ez normális?



aug. 23. 12:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez kb az utolsó a to-n a fontossági sorrendben. MAjd ha két nappal a kurzusfelvétel vége előtt se lesz fent, szólj nekik.
aug. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

#1 Köszönöm a választ


Azért is furcsálltam, mert februárban amikor azt a tárgyat kellett felvennem amiből egyszer csúsztam akkor elküldtem a kérvényt és egy óra múlva már ki is írták nekem.


De akkor megnyugodtam, köszönöm:)

aug. 23. 13:34
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
De februárban nem is annyi a munka, mint aug végén :)
aug. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!