Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha ilyen dolgok történnek a...

Ha ilyen dolgok történnek a BME-VIK gólyatáborában, miért nem mennek haza a gólyák csoportosan az első órákban vagy legkésőbb másnap reggel?

Figyelt kérdés
Ennyire erős bennük a közösséghez és az egyetemistákhoz tartozni akarás vágya, hogy eltűrik még ezeket a megaláztatásokat is? Elveszik a kajájukat, a gyógyszereiket, nem mehetnek WC-re, pár percet zuhanyozhatnak, stb. stb. és a több száz gólya ezt szó nélkül eltűri?

aug. 22. 15:03
 1/8 anonim ***** válasza:
92%

Nem mindenki éli meg megaláztatásként. Van, akinek ez buli...

Egyébként ha követed a "Nem tehetsz róla, tehetsz ellene" csoportot, akkor eléggé megoszlanak a vélemények, van, aki félt, van akit meggyőztek, hogy maradjon, és a végén a "bulis" rész tényleg jó volt...

aug. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Szerinted aki megteszi, hogy nem enged ki éjjel a mosdóba, mert csak, és ezt következmények nélkül megteheti, mit fog művelni a hátralevő egyetemi évek alatt azzal, aki haza mer menni? Én megértem azokat a fiatalokat, akik tartva a még durvább, hosszú ideig tartó megalázástól, nem mertek szólni.
aug. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
24%

Mert megfelelési kényszeres kis csicskák, aki behódolnak a NAGY ISTEN HÖK előtt, meg az egyetemnek. Gyerekek még. Buták.


Én mondjuk nem is értem, hogy minek a gólyatábor? Hogy a HÖK-ösök, meg pár öregdiák megrakja a csajokat, azt értem, de amúgy mi értelme???

aug. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
5%
#3 A mi csoportunkból egyetlen egy lány ment el annak idején, gondolva, hogy majd megismerkedik a többiekkel. Nem bánta meg, mert ez volt az első igazán független buli, mert a szülei korábban sehova nem engedték, mert hogy jaj mi lesz. Oké, nem élvezte annyira, mert senki nem volt rajta kívül, meg végül is jórészt kocsmatúra volt, ő meg nem iszik, de élvezte a szabadságot. Igaz más egyetem volt.
aug. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
96%
Mert mindegyik fél hogy megbélyegzik. Peer pressure nagy fegyver. Főleg tinik és fiatal felnőttek ellen.
aug. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ezért örülök, hogy huszonévesen megyek egyetemre, nem tizennyolc. Az akkori énemmel nem mertem volna beleállni a felsősökbe. Mostmár simán a halál 🌳szára küldeném azt, aki ilyeneket akarna csinálni velem.
aug. 23. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
67%
Fura, a karatésokkal, boxolókkal, birkózókkal, judósokkal senki nem mert ujjat húzni annak idején. 😂😂 Ma már nem járnak férfiak egyetemre?
aug. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
40%

Kedves kérdező pár egyszerű kérdésen elgondolkodva lehet választ kapsz a kérdésedre:


Lehet amit írnak a hírlapok nem is olyan hitelesek? Lehet csak túlzó ferdített fél igazságokokat írnak?


Miért csak rosszat írnak róla?Miért nem olvashatam élmény beszámolót olyan gólyától aki élvezte?

aug. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!