Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 27 évesen gáz/fura belevágni...

27 évesen gáz/fura belevágni a jogsiba?

Figyelt kérdés
Megszeretném csinálni a B-s jogsit,mert hát szükségem lenne rá,meg a vezétes is érdekel.4 évvel ezelőtt akartam még annó lerakni ,csak a kovid közbeszólt.Aztán kovid után meg most értem oda el,hogy ki tudnám fizetni ,mert máshová nem kell most a pénz.Így 27 évesen nem lesz gáz?Haveroknak már tini koruk óta van ,bár az is igaz hogy sok velem egykorú ismerősömnek meg nincs is.Ti mikor kezdetetek neki?Várom a válaszokat.

júl. 29. 01:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ha azt mondjuk gáz 27 évesen akkor inkább meg se csinálod? Az azért gázabb szerintem, ha akkor sose csinálod meg.

Én amúgy 30 évesen szereztem meg a jogsit, mert Alsóretkesen, világvége után két faluval örököltem házat és onnan munkába járni tömegközlekedéssel azért kihívás volt. Valószínűleg ha nem kerülök ilyen helyzetbe még később teszem le a jogsit, mert előtte Budapesten élve nem éreztem szükségét.

júl. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Volt kollégám aki 35 évesen kezdte. Addig nem volt rá szüksége. Ennyi.

Levezette az órákat, levizsgázott, megkapta a jogsit, azóta vezet.


A vezetés olyan hogy mindenki azt hiszi csak neki megy és mindenki más az úton idióta. Viszont az igazság az hogy az emberek hamar belejönnek. Sajnos vannak balesetek, de a forgalmi szituációk napi számához képest elenyészőek. Nem autóversenyző leszel, hanem A-ból B-be akarsz majd eljutni. Az ha komolyan veszed, egy bő év alatt biztonságos szintre megtanulható.

júl. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Szeptemberbe iratkozom be 😊
júl. 30. 02:01
 14/15 anonim válasza:
100%
Én augusztusban fogok forgalmi vizsgázni 30 évesen. :)
júl. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
100%

Miért lenne gáz? Apám 48évesen tette le a jogsit. Amikor meg én csináltam akkor meg 23éves voltam. Csak abba gondolj bele,hogy szerte a világon és itt nálunk hány olyan embernek van jogosítványa,akiből ki sem néznénk.

Semmit nem késő soha elkezdeni,aki meg azt mondja,hogy igen az csak hátráltatni akar.


Nekem általánosban volt egy világi szerencsétlen osztálytársam aki tényleg bármibe kezdett bele semmi nem ment neki. Most meg a gyerek buszsofőr... :D

júl. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!