Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 27 évesen gáz/fura belevágni...

27 évesen gáz/fura belevágni a jogsiba?

Figyelt kérdés
Megszeretném csinálni a B-s jogsit,mert hát szükségem lenne rá,meg a vezétes is érdekel.4 évvel ezelőtt akartam még annó lerakni ,csak a kovid közbeszólt.Aztán kovid után meg most értem oda el,hogy ki tudnám fizetni ,mert máshová nem kell most a pénz.Így 27 évesen nem lesz gáz?Haveroknak már tini koruk óta van ,bár az is igaz hogy sok velem egykorú ismerősömnek meg nincs is.Ti mikor kezdetetek neki?Várom a válaszokat.

júl. 29. 01:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%

Nyugodtan csináld meg, kit érdekel mit szólnak mások?


Én 17 évesen csináltam meg elõször, de aztán nem vezettem egyáltalán, így 29 évesen külföldön inkább újracsináltam és helyi jogsit szereztem.

júl. 29. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én 30 évesen tettem le a jogsit, de a tanfolyamon volt ötvenes éveiben járó ember is.
júl. 29. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
őszintén kit érdekel? akarod vagy sem?
júl. 29. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz. Én 32 évesen vágtam bele. Voltak fiatalok nyilván, de bőven korombeliek is.
júl. 29. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is újracsináltam mint az #1. Nagyon fiatalon 21 évesen raktam le, és kb 10 évig nem vezettem. Szóval, ha vezetni fogsz ez így ideális.
júl. 29. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Rengetegen vannak, akik nem fiatalon szerzik meg a jogosítványt. Olyan családokban például, ahol az illető szüleinek nincs kocsijuk, vagy van, de úgysem adnák kölcsön, teljesen értelmetlen jogsit szerezni addig, amíg az illetőnek saját kocsija nem lesz. S a lakásszerzés általában prioritást élvez: előbb az otthonteremtés, s csak ezután a kocsi. Mindemiatt sokak számára bőven 30 fölött válik csak aktuálissá a vezetni tanulás.
júl. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
73%
Ha azt mondjuk gáz, akkor soha nem lesz jogosítványod? Csináld azt, amit szeretnél, senki nem fog azon gondolkodni, hogy de gáz vagy hogy x évesen csinálod ezt vagy azt, mert senkit nem érdekel.
júl. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
48%

Nem, ne csináld pusztán amiatt, mert mások mit gondolnak.


Túl rövid az élet ahhoz, hogy pusztán azért csinálj valamit, mert neked fontos. Sokkal fontosabb, hogy mások mit gondolnak.

júl. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én 19 voltam, de én vezettem is utána rendszeresen, és mai napig vezetek. Ezt akkor érdemes letenni, ha te is vezetsz majd rendszeresen. Az oktatókat meg nem a kor érdekli, hanem az, hogy fizesd ki, a te pénzed ugyanannyit ér mint a 17-18 évesek pénze.
júl. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
86%

Hali.


Nem gáz. Hidd el, mostanában egyre gyakoribb az, hogy a 30-50 év közötti korosztályt látom KRESZ vizsgán és a forgalomban is vezetni. Például nekem van 2 kollégám is, akik már az 50-hez közel vannak, és az egyikük tavaly csinálta a jogosítványt és vett autót, a másik pedig most csinálja. Egyik férfi másik nő, de ennek nincsen jelentősége.


Itt tényleg csak az a kérdés, hogy akarod vagy sem? Semmi más nem számít.


Én 26 vagyok, januárban leszek 27. 2015 őszén, tehát kb 9 éve kezdtem el a KRESZ-t, átmentem belőle, majd 18 éves koromra mikor mentem szakmunkás vizsgára, akkor már a kezemben volt a jogsi. Már több mint 8 éve aktívan vezetek. Azt nem mondom hogy nem voltak apróbb incidensek, de saját magamtól balesetet nem okoztam senkinek sem.


3 éve csináltam meg a C kategóriát, ami a teherautó. Most pedig csinálom a D kategóriát, ami pedig az autóbusz. 1 hete voltam KRESZ vizsgán, jövőhét után fizetés, fizetem is ki a rutin tanfolyamot és vizsgát, utána pedig megyek forgalomba vezetni. Én akarom, én szeretném, ezért IS csinálom.


Ezt kell neked is eldönteni és tudni.


Az, hogy az ismerősöknek, rokonoknak, barátoknak mióta van, vagy másnak mióta lehetne de nincs, ne ezzel foglalkozz. Ne mások döntései és élete alapján alakítsd a tiédet, mert akkor elvesztél.

júl. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!