Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az online...

Mi a véleményetek az online végzett pedagógiai vagy gyógypedagógiai asszisztens képzésekről?

Figyelt kérdés

Csak olyanok véleményét szeretném olvasni, akik így végezték ezt a képzést.

El tudtatok benne helyezkedni? Melyik online felületen jelentkeztetek illetve csináltátok meg a tanfolyamot? Megbízhatóak voltak a felületek?


(Olyan válszadókra nem vagyok kíváncsi akiknek nincs valós tapasztalatuk. Tudom sokaknak milyen negatív hozzáfűznivalójuk lenne, de nem erre vagyok kíváncsi. Tudom hogy a szakma sincs megfizetve stb. stb.)


Köszönöm!



júl. 28. 07:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Sógornőm online csinálta, én nappalin a ped. asszisztenst. Én el tudtam benne helyezkedni mert hajlandó voltam közfoglalkoztatottként az elején. A sógornőm nem, mert keveselte a pénzt, amit meg is értek. De általában véve nem jó befektetés, mert már sokan vannak, vagy alapból abban a munkakörben dolgozót iskoláztak be és maradt. Olyan lett mint a dajka vagy a szoc. gondozó képzés.. Sokaknak van, de nem dolgoznak benne, nem véletlenül. Én sem vagyok elégedett, tovább tanulok.

Egyébként szükség lenne ped. asszisztensre, pénzt nem kap rá általában az intézmény. Hiába volt ez is hiányszakma 6-7 éve.

júl. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Sajnálom, hogy némelyik szakma fizetése siralmap, pedig szükség lenne rájuk a munkavállalókra.
júl. 30. 17:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!