Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Létezik csak érettségivel...

Létezik csak érettségivel végezhető diákmunka?

Figyelt kérdés
Egyetemista hallgató vagyok, és olyan online diákmunkát keresnék egyetem mellé amit otthonról is tudok végezni. Sajnos mindössze csak egy egyszerű érettségivel rendelkezem és a legtöbb home office diákmunka plusz szakismeretet igényel. Nagyon érdekelne hogy nem-e tud valaki ajánlani.

júl. 27. 23:11
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Telekom ügyfélszolgálat
júl. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 tudoksegiteni válasza:
0%
Szia! Én tudok olyat, ahova nem kell végzettség, csak az a feltétel, hogy tudj helyesen írni, de ahogy látom azzal nem lenne gond. :) Chat operátori munka, igazából csak üzenetekre kell válaszolni. Írj rám, ha megpróbálnád.
júl. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2-es Az a munka engem is érdekelne. Ezért, ha rám írnál és részletesebben kifejtenéd, hogy mit is takar ez az egész, azt megköszönném!
júl. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Gondolom szexchat-elni kell férfiakkal :)
aug. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!