Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy tudok készülni (jogsihoz...

Hogy tudok készülni (jogsihoz szükséges) elsősegély vizsgára?

Figyelt kérdés
Fogok menni tanfolyamra, de közvetlenül utána, aznap lesz a vizsga, így gondoltam azért jó lenne, ha már legalább valami alaptudással mennék oda biztos ami biztos.

júl. 24. 19:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a Google nevű internetes (viszonylag jól ismert) keresőbe beírod hogy "elsősegély vizsga teszt online", akkor mi történik? Vagy "elsősegély vizsga tételek"?
júl. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Sehogy, akinek arra keszulni kell az ne vezessen
júl. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%

Szia.


Nekünk 1 hét volt Hétfőtől-Péntekig az elsősegély tanfolyam, és rá 1 hétre vizsgáztunk azt hiszem, szóval rövid idő volt az egész. Nem tudom most hogy van, mert én 12 éve vizsgáztam elsősegélyből, de a tanfolyam az úgy néz ki, hogy vagy a mentősöktől megy oda egy férfi / nő, vagy valami külön szakoktató, és Ő oktassa le nektek a tananyagot. Mi füzetbe írtuk. Nem volt egy nagy durranás az egész. A gyakorlati része egyedül az újraélesztés volt. Azon kellett gyakorolni a tanfolyamon, az a vizsgán is kötelező tétel. Valamint kihúzol még 1 vagy 2 tételt, és azokról szóban elkezdesz beszélni a vizsgabizottság előtt. (Általában 2-3 fő a vizsgabizottság) Például: Artériás vérzés, seb bekötés, stb.


Nem tudom van-e erre valami oktató anyag online, de szerintem már van elérhető anyag amivel talán mész valamire, csak valami friss anyagot keress, ne 5-10 évvel ezelőttit a neten. Onnan gondolom hogy van, bár nem kerestem rá, hogy már e-learning formájában is lehet elsősegély tanfolyamot végezni, és utána lehet menni gyakorlatban vizsgázni.

júl. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm 3-as a segítséget!
júl. 24. 19:50
 5/7 anonim ***** válasza:

ma 19:50


Ha arra voltál kíváncsi, hogy hogyan zajlik egy elsősegély vizsga, akkor ezt kellett volna kérdezni.

júl. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem kell felkészülten menni, nem sok a tananyag, könnyen megtanulható,3 mondatban tudsz válaszolni egy kérdésre. Vizsgán lesz egy újraélesztés babán és egy stabil fekvésbe helyezés.

Nálunk 2 nap volt a tanfolyam, a vizsgára egy főorvos bácsi jött el, kérdezett egyet, élesszek újra, ahogy mentem ki, már megkaptam a kártyát.

júl. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sztem az SOS Elsősegély a tuti
júl. 25. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!