Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hol lehet találni olyan...

Hol lehet találni olyan személyt aki támogatná az egyetemi tanulmányaimat ? Jogásznak tanulok a tandíj egy iszonyú nagy összeg számomra és mivel több fel testvérem is van ezért édesapám nem tud úgy mellém állni. Bármilyen támogatást…

Figyelt kérdés
…..pályázok nem kapom meg mivel magas a fizetése de mivel se vele se a testvéreimmel nem élek egy háztartásban ezért nem számít a több testvér és az ő fizetése miatt nem vettek fel kollégiumba sem . Pedig árva vagyok edesanyam részéről 11. osztálytól tehát 18 éves koromtól egyedül éltem és javarészt az arvasagi ellátásból tartottam fenn magam. Felülkerekedtem edesanyam elvesztesen talpra alltam és bejutottam egy színvonalas egyetemre mindezen nehezítő körülmények ellenére is . Így fizetnem kell a tandíjat , fizetnem kell a lakbért és mindezek mellett nyilván sokat tanulni. De az egyetem szinte csak az állami tagozaton tanulókat támogatja . Ott lakik a kollégiumban és tandíj mentes akinek két szülője van és meg ösztön díjat is kap míg a másik ember aki önerőből jutott idáig a sok nehezítő körülmény ellenére egy forint támogatásra sem jogosult. Nincs esetleg valamilyen szervezet aki egyetemistákat támogat ? Vagy olyan személy aki hasonló körülmények között végezte el a felsőoktatást és most segít másoknak? Én tényleg dolgozom egész nyáron minden követ megmozgatok amit csak lehet de egyszerűen hogy lehet két hónap alatt ennyi pénzt összegyűjteni?

júl. 20. 09:15
1 2
 11/11 anonim válasza:
0%
Követem
aug. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!