Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az Óbudai Egyetem intézményi...

Az Óbudai Egyetem intézményi pontrendszere nem tartalmaz az OKJ bizonyítványra vonatkozó jogcímet. Nem igazol semmilyen jogcímet Ezt írja a Kandó, pedig megkéne itt is kapjam a 400 pontot. Lehet, hogy valamit elnéztek? Írjak nekik?

Figyelt kérdés
Debreceni egyetem Villamosmérnöki szakán még csak 300 pontot számol a szakmai vizsgám. Óbudai Kandón 0pontot. Szegedi Egyetemen 368pontot számol (4x100nak kéne lennie mind 3 egyetemnél).

#egyetem #felvételi #2024 felvi
júl. 19. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Miből áll a 4x100 pont? Csak OKJ? Az Óbudai konkrétan leírja, hogy ők nem veszik figyelembe az OKJ vizsgák eredményét, így ha csak ezt igazoltad, az értelemszerűen 0 pont.
júl. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 IgaziÚriember ***** válasza:
0%
Az Óbudai Egyetem épp annyi pontot számol az OKJ végzettségre amennyit ér, azaz 0-t.
júl. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Még most töltik fel az adatokat, változni fog.
júl. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mindegy ugy is felvesznek az első helyre, csak jó lenne már ha 24-e lenne. :)
júl. 20. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!