Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 390 pont Önköltséges, Nappalis...

Hegyi adrian kérdése:

390 pont Önköltséges, Nappalis Jogász Képzésen elég lehet a felvételhez? (SZTE) Vélemények a Szegedi Jogász képzéséről?

Figyelt kérdés

Sziasztok, tudom sokan befognak támadni, és igazuk is lesz, hisz elég hülye kérdés, mert megjósolni nem tudjuk a ponthatárt, főleg most, hogy teljesen átalakították a rendszert. A kérdést még is fel kellett tennem, mert érdekel a véleményetek, és ezzel is talán kicsit megtudom nyugtatni magam, mert már nagyon ideges vagyok a felvételi miatt.

Előre is köszönöm a válaszokat!



júl. 17. 08:22
A kérdező szavazást indított:
Elég lesz, fel fognak venni
Nem lesz elég, nem vesznek fel
12 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%
Nekem 422 pontom van oda
júl. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Akkor neked nincs mitől félned, biztos felvesznek. (remélem azért engem is, és szaktársak leszünk) Nappalira jössz?
júl. 17. 08:43
 3/11 anonim ***** válasza:
87%

Önköltségesre nagyon alacsony szokott lenni ott a pont, szerintem nem kell nagyon izgulnod.

Mivel a véleményekről is kérdeztél: Saját tapasztalatom nincs, csak ismerősé. Az ő elmondása alapján vannak szivatós oktatók, néhány előszeretettel buktat, akkor is, ha egyébként nem megérdemelt. Viszont vannak nagyon jófejek is, eléggé vegyes. Elvileg (és ez csak az ő véleménye, én nem tudom alátámasztani) nehezebb itt a képzés, mint Debrecenben. Ennek ellenére ő nem bánta meg, hogy ezt a szakot választotta, de tényleg kell, hogy érdekeljen a téma. Ha van kérdésed, nyugodtan írj, hátha tudok segíteni

júl. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
34%
1. voltam én nem az első helyen jelöltem meg, szóval no para. A pszichológia van az első helyen oda 448 pontom van. Sajon elvettem a kedvemet a tudat, hogy sokat kell tanulni azért, hogy szarért hugggggyért keressek...
júl. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
18%
Ez nagyon gyér eredmény, ha fel is vesznek a nagyobb kérdés, hogy el tudod-e végezni
júl. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
19%
A vidéki jogi karokon nem nagy az elvárás.
júl. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%

280 volt tavaly a ponthatár Szte, jogász, önköltséges

282 volt 2022-ben

280 volt 2021-ben

280 volt 2020-ban


Statisztika alapján simán felvesznek önköltségesre, de ne feledd a ponthatár mindig az utolsó felvett ember pontszáma.


5# túlbecsülöd a szakot

júl. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
67%
#7 te becsülöd alá. Nem véletlenül jogon a legnagyobb a lemorzsolódás. A presztízse pedig nem kicsi
júl. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
#5 Köszönöm a véleményed :) Már elvégeztem a Felsőfokú Jogi Asszisztens képzést, és az Oklevelem alapján számolták a pontjaimat. Gondolom te már elvégezted a Jogász képzést, vagy minimum a foksz-ot, és az alapján tudod megítélni, hogy milyen "gyér" is az általam elért eredmény. Köszönöm azt is, hogy ilyen bíztató és kedves választ adtál, valamint a teljesítményem minősítését is. Minden jót kívánok neked' :3
júl. 17. 22:44
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Biztos bent vagy, önköltséges szakokon hogy ekkora ugrás legyen a ponthatárnál a 0-hoz konvergál az esélye
júl. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!