Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van az a telekomos reklám a...

Van az a telekomos reklám a netvédelemmel! Most akkor aki ezt választja "védve van" a hálózat? Nem a telefon ugye? Mit jelent?

Figyelt kérdés

júl. 13. 14:02
 1/3 Thunderfairy ***** válasza:
17%

Semmi védelmet nem használok telefonon. Soha semmi se történik. De amiotta Linux van a gépemen azotta ott sincs védelmi programom. Nem értem hogy ti mit csináltok hogy állandóan gond van a gépeitekkel, telefonjaitokkal.


Bocs ha nem ilyen választ vártál.

júl. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Azt jelenti, hogy azok az ismert oldalak, amik a Cisco mit tudom én milyen adatbázisába bekerülnek (az ő rendszerük van a háttérben), azokat az oldalakat nem éred el. Helyette egy figyelmeztetés olvasható majd, hogy megvédtek egy feltehetően átveréstől.


Ezek az oldalak jellemzően adathalász oldalak, valamint egyéb huncut honlapok.

júl. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
1 Aki(k)nek "gondjuk van" nem ők maguk csinálják hanem nekik csinálják a hackerek, vagy csalók akik kamu oldalakat hoznak létre...
júl. 17. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!