Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az igaz, hogy az egyetemi...

Az igaz, hogy az egyetemi koliba beköltözéskor szokás a diákot kísérnie a szülőknek is?

Figyelt kérdés

júl. 12. 17:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem kísértek, nem tudtam, hogy ez szokás 😃 igaz, volt szaktársam, akit kísértek, bár szerintem inkább csak a pakolás miatt.
júl. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Évek óta kolis vagyok, de nem tudok ilyenről, nálunk egy ember segíthet felvinni cuccot, ennyi
júl. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%

Nem, amcsi filmekben szoktam csak ilyet látni, hogy a szülők tömege viszik a gólyákat beköltözni.

Amúgy a többség egyedül vagy haverokkal érkezik, vagy néhány szülő kirakja a gyerekét a parkolóban, de az épületbe viszonylag kevesen jönnek be.

júl. 13. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
Dehogy szokás. Felejtsd is el!
júl. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem szokás, bár bepakolásnál elég gyakran besegítenek a szülő(k) is.
júl. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
Nálunk első félévben szinte kivétel nélkül mindenki szülővel jött. Utána már nem volt annyira jellemző, sokaknak saját autója is volt, de én pl első félévben minden szobatársam szülőjével találkoztam. :D
júl. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
84%
Engem csak a pakolás miatt kísértek...persze kocsival is valahogy le kellett jutni a sok cuccal. A kérdésedre a válasz: Nem ciki, ha kísérnek :)
júl. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!