Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Technikumban tanultam, azonban...

Technikumban tanultam, azonban a vizsgáim egy része nem sikerült, ezáltal októberben újra próbálkozom. Kaptam lehetőséget továbbtanulásra, ahol ígértek ösztöndíjat. Ha esetleg az októberi vizsga sem sikerül, akkor a szeptemberi ösztöndíjat megkapom?

Figyelt kérdés

júl. 12. 13:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem vagyok benne biztos, lehet, hogy felfüggesztik addig a kifizetést vagy kiutalják és ha nem sikerül, vissza kell fizetned. Így lenne logikus.
júl. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja, hát ösztöndíjat hagyományosan okos, szorgalmas, de szegény fiatalok kapnak. Ha te meg jól megbuktál, akkor nem vagy okos, vagy nem vagy szorgalmas. Így aztán nem is értem, miért nyervogsz az ösztöndíjról. Örülj neki, hogy az eddigit nem viszi el a végrehajtó.
júl. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon gáz, hogy egyesek után így is hozzávágják az ösztöndíjat, miközben néhány egyetemi szakon 4,0 átlag felett sem biztos, hogy kapsz...
júl. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!