Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megtudják-e semmisíteni az...

Megtudják-e semmisíteni az egyetemi alapszakos diplomát?

Figyelt kérdés
júl. 3. 13:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha kiderül, hogy plagizáltad a szakdolgozatod, érvénytelenítik a védést és felfüggesztik a végzettséged.
júl. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
19%
Persze, tűz, vagy egy masszívabb iratmegsemmisítő képes rá.
júl. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Ezt hogy érted? Mit akarsz elkövetni?

(Amúgy diplomásként: meg tudják-e semmisíteni. Nem a megtud az ige, hanem a megsemmisít, a tud a közbeékelt szó. 3 különírt szó.)

júl. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Egy ismerősöm aki kételkedik a tudásomban és magas beosztású személy és fel akarja hívni az egyetemet,hogy miért adtak nekem egyetemi alapszakos diplomát.Persze tudom,hogy megdolgoztam érte,és más személyeknek is segítettem az utóbbi három évben szakmai,és pszichológiai téren is.
júl. 3. 14:37
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt úgy mégis hogy képzeled DIPLOMÁSKÉNT, hogy valaki kívánságára megsemmisíthetik?

De ilyet nyilvánvalóan nem fog tenni, mert nevetséges, nem röhögteti ki magát. Azzal az ismerőssel a kapcsolatot teljes egészében meg kéne szüntetni.

Csak kíváncsiságból: milyen szak és mi az a magas beosztás? És milyen körülmények között volt az illetőnek módja a te szakmai tudásodba betekintést nyerni?

júl. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%
Röviden egy s3ggnyaló csókos a haverod aki berágott rád és nyeregben hiszi magát?
júl. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
#4: hát, persze, jó mese így a nyári szünetre.
júl. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Kivéve, ha belső-pesti tankerületi igazgató vagy, és a Kodolányin diplomáztál, mert akkor nem, 1-es. Akkor hirtelen a rektornak nem lesz joga a vizsgálódáshoz.
júl. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!