Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tanári végzettséggel (matemati...

Tanári végzettséggel (matematika) van arra lehetőség,hogy a munkáltató x óraszámmal beír napközire alsó tagozatban?

Figyelt kérdés
Ez nem tanítói feladat? Vagy van "átjárás" ilyen szinten alsó-és felső tagozat között,ha szükség van rá az intézményben?

jún. 28. 23:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Van. Hogy meglegyen az óraszámod, megteheti.

A napközi nem szaktanítói feladat csupán.

Mivel neked magasabb, szaktanári végzettséged van, el tudod látni a napközis feladatot. Ugyanis a gyermekpszichológia, pedagógia tárgyak nem különböz mnek. Szigorlatoztál belőle.

jún. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem tudja máshogyan megoldani, hogy meglegyen az óraszámod, akkor kénytelen berakni téged napközibe, te pedig kénytelen vagy elfogadni, hogyha állományban akarsz maradni.
tegnapelőtt 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy általános iskola és gimnáziumban tanítottam matematikát. Egyetemi végzettséggel engem anno a gimnáziumi részre vettek fel (9-12 évfolyam). Erre szeptembertől kaptam egy ötödikes osztályt is. Teljesen jogszerűen járt el a munkáltató.
tegnapelőtt 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha anélkül nincs elég órád és oda amúgy is kell ember, megteheti.

Itt nálunk általános, hogy kis óraszámban tanító tanárok a napközis nevelők

tegnapelőtt 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!