Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Történelem szakon tényleg...

Történelem szakon tényleg rengeteget kell olvasni?

Figyelt kérdés
Sokszor hallom, hogy jóval többet, mint más bölcsészszakon, egy néprajzhoz viszonyítva például. Állítólag elég nehezen emészthetőek is.
jún. 28. 16:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez igaz. Nálunk az évfolyamon alig 2-3 ember végezte el, ők ma már doktoriznak.
jún. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1. Durva. Egy töri tanárin el se merem képzelni, hogy hogyan bírják, ahol plusz még egy szakot is vinni kell párhuzamban.
jún. 28. 19:02
 3/6 anonim ***** válasza:

2. Nem egy plusz szakot, hanem még pedagógiai és pszichológiai tárgyakat is.

Én angol-törin véegeztem. 19-en kezdtük és 5-en végeztünk.

jún. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor egy hon és népismerettel lehet jobban járnék a töri helyett. Földrajz lenne a másik szakpár mindenképp fixen, de a törivel együtt lehet, hogy húzós lenne. Néztem egy pár néprajzos tematikát, valahogy nem tűnik olyan húzósnak. A fene vinné el, hogy nincs egyszakos tanári képzés. :D
jún. 28. 22:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Van egyszakos,csak nem úgy, ahogy szeretnéd.
tegnapelőtt 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jogos. Most nézem, földrajz esetében van ez a tanári mesterképzés egyből az alapképzés után.
tegnapelőtt 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!