Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jogosítvány megszerzéséhez,az...

Tita55555 kérdése:

Jogosítvány megszerzéséhez,az eü-i vizsgának,ami tudom feltétele hogy megkapjam a jogsit, is meg kell lennie a képzési határidőn belül?tehát ha megvan a forgalmi de vége a képzésnek és nincs még meg az eü bukom a jogsit?

Figyelt kérdés

jún. 25. 12:03
 1/3 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem nem vezethetsz eü nélkül, tanulóként sem, de nem nézek most utána.
jún. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
61%
Nem bukod a jogsit, meg lesz a kressz + forgalmi, de eü nélkül nem állítják ki. Tehát akkor kapsz jogsit, ha abból levizsgázol. Eü nélkül viszont lehet vezetni. Azt szokták javasolni, hogy érdemes a forgalmi megkezdése előtt/alatt megcsinálni, hogyha már meg van a forgalmi meg a kressz "csak ez" ne hátráltasson, mert a forgalmihoz képest (legalább is a környezetemben) könnyebben átmennek rajta. A képzés maga nem hosszú, tehát ha utólag csinálod az sem baj, csak frusztráló, ha már szeretnél vezetni. Nálunk 3 alkalommal mellett megjelenni egy-egy délután, de van ahol csak 2, illetve már vannak online képzések is, de azt én nem javaslom, mert nagyon fontos, alap dolgokat sajátítasz el, ha figyelsz, és például egy újraélesztést virtuálisan nem hiszem, hogy elég jól meg lehet tanulni.
jún. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kedves 2.válaszoló köszönöm szépen a hasznos infót igen én is így gondoltam. Jobb minél előbb. :)
jún. 25. 13:58

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!