Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy lehet összeegyeztetni a...

Hogy lehet összeegyeztetni a tanulást (online tanfolyam, saját tempóban lehet haladni) a munkába járással (heti 5 nap 8 óra)? Másoknak megy, de nekem nem...

Figyelt kérdés
jún. 19. 17:10
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Este lehet tanulni. Ha ez se megy, akkor engedd el, alkalmatlan vagy rá.Szerintem inkább életképtelen.
jún. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Racionalizálni kell az időbeosztást. A legtöbb ember napjaiban egy csomó holtidő van, amit hasznosan is tölthetnének, csak nem veszik észre. Egyetlen példa: én a tömegközlekedésen is tanulok, amióta levelezős egyetemista lettem. Kétszer fél óra naponta sokat számít.
jún. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nehezen. Rugalmas munkàltató nagyon fontos. Csinàltam én is jogi egyetem alatt. Nehéz időszak volt, egészségem bànta.

1-es nem tudja mit beszél. Persze, meg lehet csinàlni. De nem könnyű. Talàn büfészakon, portàs àllàssal az. De nem mindenkinek adatik meg. Az igazsàg az hogy nagyon ott kell lenni abban hogy felmérd épp mi a fontos, én nincs aranyszabàly. Hétről hétre tervezel, mindig a következő szàmonkérésre és szàmlàkra és próbàlsz ügyes lenni. :/

Meg lehet csinàlni, nekem is sikerült. De nagy stressz.


Amivel tudod magad kicsit segíteni az a kettes típusú diàkhitel (kamatosat csak végső elkeseredésben). Én nem vettem fel, magam fizettem a képzést is. Ami nagy hiba volt. Mert az egyetemen töltött 5 év alatt úgy elinflàlódott a forint, hogy képzés utàn nevetve tudtam volna fizetni ugyan azt az összeget amiért vért izzadtam az elején, és a kettes típusú diàkhitel az kamatmentes. Viszont màr mindegy.

jún. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!