Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Újra lehet kezdeni a közösségi...

Újra lehet kezdeni a közösségi szolgálatot? Vagy ez hogy működik pontosan?

Figyelt kérdés

Jelenleg 11. vagyok, és befejeztem a közösségi szolgálatot, megvan az 50 óra. A fogalmazást (élménybeszámolót) még nem írtam meg, szóval hivatalos még nincs kész, nem tudja lezárni az ofőm.


Az lenne a kérdésem hogy ezt valahogy újra lehet kezdeni?


Még 9.-ben kezdtem el és akkor még nem tudtam hogy melyik egyetemre szeretnék majd menni, de mostmár tudom.

Az állatorvosira szeretnék menni, kutató zoologusnak, és plusz pontot ér ha valamilyen "állatos" helyen csináltam meg az 50 órát. Pl. állatorvosi rendelőben önkéntesként, állatmenhely, állatkert, vadaspark, lovász stb.


Szeretnék minél több plusz pontot szerezni, hogy biztosan felvegyenek, mert elég magas a a ponthatár (ha jól emlékszem ~410 pont kell)


Mivel nyáron lenne rá időm, szerintem meg tudnám csinálni egyszerre az 50 órát és akkor kapnék plusz 10 pontot. Ha meg mégse jön össze, akkor is ott van a már meglevő 50 óra.


Erre van lehetőség? Ha az 50 órás füzetbe több mint 50 óra van leigazolva, akkor én választom ki hogy melyiket vegyék figyelembe? Vagy ez hogy működik? Vagy kell egy új füzet és az eddigi óráim így kárba fognak veszni?


Az ofőm nem tudta pontosan, azt mondta hogy szerinte folytathatom a már meglévő füzetbe, és az Oktatási hivatal oldalán se találtam semmit, pedig végigolvastam a Közösségi szolgálatról szóló részeket.


Tudnátok segíteni? Hátha valaki jobban ért hozzá mint én.



jún. 4. 21:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Plusz 10 pontért szerintem nem éri meg az egész macera. Inkább szedd össze máshogy azt a pluszt, legyen jó a tanulmányi eredményed és csinálj mondjuk nyelvvizsgát.
jún. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Van 2 B2 nyelvvizsgám (német, angol) és nyáron majd emelni szeretnék C1-re angolból.

Év végén 1 négyes híján kitűnő leszek, szóval ennél többet nem tudok összehozni a tanulmányaimmal.

Versenyekre nem jártam, sportolni nem versenyszerűen sportolok

Muszáj máshonnan pontot szereznem, mert most vagy éppen pont felvennének vagy már pont nem (olyan 410-420 közötti a pontszámom)



Valaki esetleg tudja a kérdésemre a választ?

jún. 18. 19:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!