Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az 50 óra közösségi szolgálato...

Az 50 óra közösségi szolgálatot magánszemély is leigazolhatja?

Figyelt kérdés
Nem vagyok benne biztos, de úgy tudom hogy idősebb szomszédnak/ismerősnek való segítést (pl fűnyírás, kertészkedés) is elfogadnak, csak a személy elérhetőségét kell feltüntetni.

2023. máj. 25. 16:58
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
2023. máj. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tehát igen? Ebből az jön le
2023. máj. 25. 17:31
 3/4 anonim ***** válasza:
63%
Nem az jön le kisfiam.
2023. máj. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
43%

Nincs haverod, aki vállalkozò? Vagy a családban valaki?

Nekem egy ismerősöm igazolta le az egészet, akinek kft-je volt akkoriban. Nem volt szerződése a sulimmal, meg semmi, de osztályfőnököm elfogadta.

Biztos nem mentem volna ingyen csicskázni senkinek. Menjen az, aki rabszolga akar lenni. Ez az 50 óra baromság is csak arra van kitalálva, hogy felkészítsék a diákokat, hogy később rabszolgák lesznek.

2023. máj. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!