Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tudok horgászkártyát...

Abel16 kérdése:

Hogyan tudok horgászkártyát igényelni 18 éves kor alatt?

Figyelt kérdés
Most, hogy jön a jó idő, szeretnék újra horgászni, de betöltöttem a 15 életévemet, és kötelező vizsgáznom. Elkezdtem kitölteni a horgászkártya igénylési űrlapot, de amikor menteni akartam kiírta, hogy 18 év alatt csak gondviselő tud igényelni horgászkártyát, de nem értem már, lefagytam és nem tudok mit kezdeni. Nagyon megköszönném, ha valaki segítene!

jún. 4. 21:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Mivel nem vagy 18, így engedély köteles tevékenységet csak szülői felelősség vállalással csinálhatsz. Az pedig csak úgy lehetséges, hogy a szülő (gyám) tud róla. Ezért kell neki igényelni.
jún. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!