Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van-e értelme folytani a...

Van-e értelme folytani a mérnökit?

Figyelt kérdés
BME mechatronika szakon tanulok, ez a második félévem.. első félévben nem buktam meg semmiből, de 2,9es lett a súlyozott tanulmányi átlagom. Most második félévben sem bukok, de az átlagom ígyis csak 3,0-3,2 közötti lesz.. Viszont a legtöbb ismerősöm bőven magasabb átlaggal teljesíti a szakot. Van így értelme végigcsinálni, hogy aztán legyen egy közepes diplomám..?

jún. 4. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Első éves tárgyak eredményei nem sokat nyomnak a latba, ettől felsőbb éveken lehet sokkal jobb átlagod. Én 3 körüli átlaggal indultam, és 4.5 felettivel végeztem. Felsőbb éveken érdekesebbnek tálaltam a tárgyakat. Haverom a leggyengebb eredménnyel szerzett diplomát egy 100-as évfolyamon, mégis jobban boldogul nem egy evfolyamtarsanal
jún. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogy ne volna. Én abba nem hagynám a helyedben.
jún. 6. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Szergej55 ***** válasza:
100%
Ha az első év megvolt bukta nélkül, az már elegendő érv a folytatás mellett.
jún. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Abba ne hagyd
jún. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy valaki mondjuk egy matek vizsgát jobb jegyre megir nálad, az nem jelenti azt, hogy sikeresebb lesz nálad a szakmában. Aki kettessel vegez, de jobb a kommunikációban, terhelhetőbb vagy netán jobb vezetői képességei lesznek az simán futhat be jobb karrier utat mint aki jobb jegyekkel végzett.
jún. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Baromi hülye lennél már bocs. Én sokat csúsztam, már első félévben is buktam jó pár tárgyat, de 7 év alatt csak összehoztam a diplomát.
aug. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!