Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehetséges ez? (bővebben lent)

Lehetséges ez? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Második éve magántanuló vagyok.Tavaly úgy volt, hogy fél évkor és év végén kellett vizsgát tennem.De ebben az évben azt mondták nekem hogy negyedévente kell vizsgázzak és ha csak 1 tantárgyból is megbukok a negyedévesen akkor bevonja az igazgató a magántanulói jogviszonyomat.Lehetséges ez?

Pedig nem is csak heccből vagyok magántanuló hanem egészségügyi gondokkal küzdök!

Legyetek szívesek válaszolni a kérdésemre!


2010. okt. 29. 17:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Most nagyon sokat változtak a jogszabályok így valószínűnek tartom, hogy ebben az évben már ez lesz a kötelező eljárás.

Az, hogy egészségügyi gondjaid vannak, nem ment fel a tanulás alól. Mások minden héten írnak dolgozatokat, szerintem egy negyedévenkénti vizsgába nem fogsz belepusztulni.

2010. okt. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Arra lennék még igazából kíváncsi, hogy magántanuló és magántanuló között van e különbség.Ezalatt azt értem ha például egy mozgáskorlátozott ember lesz magántanuló akkor rá is ugyan azok a szabályok vonatkoznak mint például egy aszthmás betegre aki magántanuló?
2010. okt. 29. 17:52

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!